AV NEXT - nowe podejście do integracji audiowizualnej

Kompleksowe wsparcie począwszy od fazy projektowania i sporządzania koncepcji, poprzez realizację, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji najbardziej wymagających projektów, do tego oferujemy prawdopodobnie najlepszą obsługę Klienta na rynku.

INSTALACJE

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu profesjonalnych instalacji audiowizualnych bazując na najnowszych trendach technicznych i świadcząc najwyższy standard usług. Wyposażamy biura, obiekty hotelowe, centra konferencyjne, centra handlowe, muzea, uniwersytety,  szkoły, restauracje, kluby, puby i wiele innych.

PRODUKCJA

Projektujemy i wykonujemy nowatorskie rozwiązania począwszy od prostej elektroniki (emulatory, konwertery, huby), poprzez rozwiązania ułatwiające i automatyzujące pracę (systemy aukcyjne, systemy rejestrujące gości), a kończąc na zaawansowanych technologiach (oświetlenie cyfrowe LED, hologramy) i wiele innych.

SERWIS

Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe, gwarancyjne i pogwarancyjne kompleksowych instalacji. Nasza pełna działalność serwisowa obejmuje modernizację i naprawy systemów, przeglądy okresowe oraz sprzedaż części. Posiadamy wykwalifikowany zespół serwisantów, świadczących usługi najwyższej jakości.

KIM JESTEŚMY?

AV Next tworzy zespół specjalistów wywodzących się z międzynarodowych firm przemysłu audiowizualnego i cyfrowego:

• EXTRON • GENERAL ELECTRIC •

 BRILL AV MEDIA European Group  •

Arena działań Europa Środkowa i Wschodnia

Posiadamy bogate 10 letnie doświadczenie

Wykonujemy innowacyjne rozwiązania

team2

CO PROPONUJEMY?

Gwarantujemy pełne zaangażowanie wobec każdego przyjętego zlecenia bez względu na budżet i stopień skomplikowania prac. Wszystkie etapy projektu realizujemy terminowo i w stałym kontakcie z inwestorem / architektem / generalnym wykonawcą / operatorem obiektu. Transparentność działań, pełna kontrola i pełna satysfakcja w profesjonalnej atmosferze.

Insta-Consultant-Exquisite-Edition-3

JAK TO ROBIMY?

Każde zlecenie przechodzi etap projektowy. Koncepcja ustalana jest indywidualnie do wymagań i potrzeb na podstawie przeprowadzanych rozmów z inwestorem, architektem i operatorem obiektu. Mając na uwadze budżet zwracamy szczególną uwagę na optymalizację i efektywność wdrażanych systemów. Jesteśmy w stałym kontakcie ze wszystkimi podwykonawcami koordynując zakres prowadzonych prac.

kickoff-meeting-featured-600x400

ZAUFALI NAM

 

POTRZEBNA POMOC?

Proszę nam powiedzieć co jest Państwu potrzebne, a my zajmiemy się resztą.

Przygotujemy dla Państwa koncepcję i przedstawimy ofertę w kilku wersjach budżetowych.

Telefony kontaktowe bezpośrednie:

Dział handlowy: +48 532 28 80 86

Dział techniczny: +48 504 63 64 52

Dział serwisowy: +48 790 29 69 49

lub proszę przejść do kontaktu klikając poniżej:

KONTAKT